Musztarda we wnętrzach

Ponieważ ostatnio widzimy odważne, neutralne odcienie w najbardziej godnych pozazdroszczenia wnętrzach, warto zastanowić się jak wkomponować we wnętrach musztardową żółć. Jak się okazuje, musztarda jest niedocenianym bohaterem (i wielkim stabilizatorem) tęczy, przywracającym równowagę każdej przestrzeni, do której wejdzie. Wprowadza ciepło do całkowicie białego pomieszczenia, jednocześnie łagodząc zabawne wibracje kolorowej przestrzeni wypełnionej pastelami. Ponadto może dodać idealną dawkę kontrastu do pomieszczenia, w którym dominują neutralne kolory ziemi. Aby zobaczyć potencjał transformacji żółtej musztardy, przejrzyj poniższe wskazówki.

Wybierając musztardę możesz pójść na całość, umieszczając mebel w kolorze musztardy na świeżej, jasnoniebieskiej tapecie lub zrobić to z nieco większą subtelnością i wprowadzić niebieskie przedmioty dekoracyjne lub dzieła sztuki. Wiele osób uwielbia wygląd sofy z jasnoszarą farbą na sufitach, błyszczącymi białymi płytkami i ciemnym zestawem jadalnym.
Musztarda to wbrew pozorom romantyczny, nieustraszony kolor, kiedy jest używany na białym, neutralnym płótnie. W przestrzeni w kolorach ziemi musztardowy żółty dodaje ostatecznego akcentu, aby rozjaśnić nastrój. Ale oprócz rozbicia schematu kolorów i uczynienia go bardziej wyjątkowym wizualnie, ociepla również, co sprawia, że ​​można poczuć się domowo i przytulnie. Wystarczy rzucić kocem na sofę, aby stworzyć stylowe, komfortowe gniazdko.

Jeśli jesteś nieśmiała, ale chcesz poeksperymentować z musztardową żółcią, wybierz bardziej stonowany odcień. Wygląda wspaniale z retro szmaragdowozielonymi kinkietami i uzupełnia na przykład grafiki ścienne, czyniąc pomieszczenie subtelne, ale intrygujące.
Chociaż musztardowy żółty będzie dobrze pasował do niemal każdego schematu kolorów, istnieje kilka kolorów, które stanowią idealne odważne połączenie. Granat to jeden z takich kolorów, który łączy się z musztardową żółcią, aby uzyskać bogaty i wyrafinowany wygląd. Sugeruje się również wprowadzenie szarego niebieskiego jako koloru drugorzędnego. Specjaliści zalecają również stosowanie żółtej musztardy w mniejszych dawkach. Nie nadużywaj tego koloru w jednym pomieszczeniu bo wtedy może stracić cały swój urok. Używanie dużego dywanu, wprowadzi tyle samo koloru, co malowanie ściany, ale także doda więcej wymiaru. I chociaż niektóre odcienie musztardowo-żółtego są bliższe odcieniom brązu, można również znaleźć wspaniałe elementy, które mają jaśniejsze odcienie, aby rozbić przestrzeń.